Motormarkt Hardenberg

Motormarkt Hardenberg

01-10-2016. De laatste grootste motormarkt van dit jaar.

Onderdelenmarkt
De vele kramen van de onderdelenmarkt zijn een feest voor elke sleutelaar.

Om verlekkerd te graven en te snuffelen tussen de meer dan honderd ton aan bouten, moeren, sturen, helmen, kuipen, uitlaten, krukassen, carburateurs en koppakkingen. Motormarkt Hardenberg is een must voor de echte liefhebber.

Alleen al vanwege de ontspannen sfeer en het gezellige geroezemoes is het bezoek aan de Motormarkt Hardenberg een ontmoeting om naar uit te kijken.

De Motormarkt Hardenberg is een ontmoetingsplaats voor iedereen die van antieke en klassieke motoren houdt. Van de sleutelaar in spijkerbroek tot de mijnheer en mevrouw liefhebber. De grote manege en tent vol met onderdelen zijn een unieke attractie. Hij kan er terecht voor advies en antwoord op vragen. Maar ook al sleutelt u niet, dan nog is de beurs een walhalla van heimwee.

Je kunt onze club stand vinden in de manege en daar de laatste koopjes uit de winkel vinden of gewoon met een bakkie koffie over oud CB’s kletsen

Meer informatie: motormarkt Hardenberg